استامپ بتن


درباره بتن مهر شده بیشتر بدانید  

با حک کردن الگوها بر روی بتن تازه ، می توانید ظاهری باکیفیت از سنگ یا آجر را به دست آورید و اغلب با هزینه کمتر.

در این سیستم بتن تازه را میتوانید با هر طرح و ایده ای دکور کنید. در استامپ بتن شما هیچ گاه محدود نخواهید بود و نه تنها از طرح های از پیش طراحی شده بلکه از ایده ای که معمار شما پیش بینی کرده نیز میتوانید الگو و قالب ساخته شده و اجرا شود.

توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که برای اجرای #بتن_استامپ شما به مواد اولیه و ابزار منحصر به بتن مهر نیاز خواهید داشت که به طور کامل توضیح داده شده است.

بتن مهر، که اغلب بتن بافت دار یا منقوش نامیده می شود، سنگ هایی مانند تخته سنگ و سنگ فرش، کاشی، آجر و حتی چوب را تکرار می کند. تنوع گسترده الگوها و انتخاب های رنگی ، آن را برای زیباسازی پاسیو، عرشه استخر، راهروها و موارد دیگر محبوب کرده است. علاوه بر این، این یک گزینه روسازی مقرون به صرفه است که نسبت به سایر مواد به نگهداری کمتری نیاز دارد.


الگوهای بتن مهر شده که از چوب، سنگ، آجر و موارد دیگر تقلید می کنند

الگوهای بتن مهر شده که از چوب، سنگ، آجر و موارد دیگر تقلید می کنند

الگوهای بتن مهر شده برای ایجاد نمای آجر، تخته سنگ، سنگ فرش، سنگ فرش یا سایر الگوها در پاسیو ، راهرو یا سطوح دیگر استفاده می شود. این الگوها روشی مقرون به صرفه برای دستیابی به بافت هایی با ظاهر واقعی هستند.الگوهای بتن مهر پرطرفدار هستند، انتخاب الگوی مناسب برای پاسیو شما می تواند یک چالش باشد. به صفحه توضیحات وارد شوید تا برخی از گزینه های موجود را ببینید یا با یک پیمانکار بتن مهر در نزدیکی خود کار کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

مراحل و شرایط نصب بتن مهر شده

مراحل و شرایط نصب بتن مهر شده

مراحل زیادی در بتن مهر وجود دارد که باید با دقت و سرعت اجرا شود تا قبل از گیرش بتن به نتایج یکنواخت در کل دال دست یابد. الگو باید از قبل برنامه ریزی و نمودار شده باشد، ابزار و نیروی کار آماده کار باشد. پس از اینکه بتن ریخته شد و اجازه داد تا به قوام مناسب برسد، از سخت کننده های رنگ و مواد رها کننده استفاده می شود. قبل از اعمال الگوهای مهر، بتن دوباره آزمایش می شود. پایان کار، جزئیات و برش مفاصل انقباضی پروژه را به پایان می رساند.اغلب، مهر زنی روی بتن تازه ریخته شده انجام می شود. با این حال، بتن موجود که در شرایط خوبی قرار دارد را می توان با روکش مهر پوشانده کرد که ظاهری مشابه بتن مهری معمولی به شما می دهد. درباره پوشش های بتن مهر شده بیشتر بدانید .

هزینه های بتن مهر شده

هزینه های بتن مهر شده

بتن مهری بسته به هزینه مواد و نیروی کار در بازار محلی شما و پیچیدگی کار می تواند گران باشد، اما ضرب المثل قدیمی "تو آنچه را که می پردازی به دست می آورید"؟ واقعا صادق است با بتن مهر شده، سطحی خواهید داشت که دوام بیشتری دارد و نسبت به سایر مصالح به نگهداری کمتری نیاز دارد، که می تواند در طول عمر آن صرفه جویی زیادی داشته باشد. همچنین جذابیت محدود و ارزش زیبایی شناسی را به خانه و محل مورد استفاده خود اضافه می کنید و به شما امکان می دهد بازده سرمایه خود را به حداکثر برسانید.  برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت، نمودار هزینه بتن مهر شده باما در تماس باشید .

گزینه های طراحی و معماری

گزینه های طراحی و معماری

از نقطه نظر زیبایی شناسی، در مورد گزینه های الگو و رنگ که تقریبا نامحدود هستند، بتن مهر شده به سختی قابل شکست است. بسیاری از مردم از مناظر اطراف خود یا سبک معماری خانه الهام می گیرند و الگوها و رنگ هایی را انتخاب می کنند که با سنگ، کاشی یا عناصر بتونی بافت دار ترکیب می شوند. به عنوان مثال، اگر خانه شما دارای نمای بیرونی آجری است، در نظر داشته باشید که آن تم را با یک حاشیه ساده آجری تکرار کنید، یا طرح و طرح رنگی را انتخاب کنید که با منظره اطراف شما مرتبط باشد.

شرکت سازگار بتن بهداد به عنوان یک مجموعه پیشرو در تولید مواد اولیه و ابزار بتن های دکوراتیو در ایران توانسته در امر آشنایی همکاران شاغل در عرصه ساختمان و نیز آموزش افراد در اجرای این محصولات قدمهای بزرگ و خوبی برداشته و نیز با بهره گیری از سیستمهای آموزشی و اجرایی در سراسر کشور اشتغال زایی خوبی نیز ایجاد کند.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...