مایکرو بتن


مایکرو بتن چیست؟

مایکرو بتن پوششی بر پایه سیمان است که می تواند به صورت نازک (تقریباً 3-2 میلی متر) روی سطوح مختلف از جمله کاشی و چوب اعمال شود. ظاهر و احساس بتن را با کسری از هزینه و وزن بتن واقعی ارائه می دهد. میکرو بتن - که گاهی اوقات میکروبتن یا میکرو بتن نامیده می شود - یک گزینه عالی برای حمام، آشپزخانه است زیرا سطحی بهداشتی و بدون لکه ایجاد می کند. علاوه بر این، این ماده ضد لغزش و بدون قالب است و آن را به انتخابی فوق العاده برای سطوح کف در داخل و خارج تبدیل می کند.

این شبیه به ماده دیگری به نام میکروسیمان است. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد میکروسیمان و میکروبتن بیابید . دیوار و پله‌ها طوری به نظر می‌رسند که هر دو کاملاً از بتن ساخته شده‌اند، اما به لطف این ماده که برای پوشش سطح زیرین دیوار و پله‌ها استفاده می‌شد، زیبایی بتن به مراتب راحت‌تر و ارزان‌تر به دست آمد.  

پروژه های اجرا شده طراحی داخلی وخارجی نشان می دهد که این محصولات چقدر همه کاره هستند. می توان از آنها برای پوشاندن طیف وسیعی از اقلام در خانه از جمله ، کف و دیوارها استفاده کرد.


مایکروتاپ

مایکروتاپ

فضای همیشگی و با دوام برای کسانی که خواهان یک سطح مداوم، نوآورانه و قابل لمس هستند که بتواند هر فضایی را منحصر به فرد کند، عالی است، خواه محیطی مینیمال و مدرن که در آن مایکروتاپینگ  به عنوان ویژگی اصلی برجسته باشد، یا کلاسیک، روستیک یا قدیمی. محیطی که در آن سبک را با اختیار کامل کامل می کند.می&...