اورلای

ترمیم و بازسازی                                                                    Decotop Overlay

بتن های ترمیمی دکوراتیو پوششی


اورلای روی سطح

اورلای روی سطح

1.  آماده سازی سطحA .  استفاده از           RTX Mix I  روکش ( در محیط های خارجی ساختمان وضخامت بالای 1.5 سانتیمتر)B .  استفاده از     RTX Mix II روکش(در محیط های خارج ساختمان و ضخامت زیر 1.5 سانتیمتر)4.  کاربرد           ( RTX Touch)5. استفاده از دستگاه های شیار زن و یا مهر های استامپ

فضایی یکپارچه و عاری از خطوط زندگی

فضایی یکپارچه و عاری از خطوط زندگی

روکش بتونی تمبر بدون ترک و حباب هوا یکی ازمحصولات منحصر به فرد بتنی با وزن سبک است که می تواند درکفهای بتونی موجود نیزبا ضخامت 7 میلی متر تا 25 میلی مترمورد استفاده قرار گیرد.بتن پوشاننده یک سیستم نوآورانه است که می تواند برای یک کار نو ،  یا احیای کفپوش بتونی  به روش های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد . می توان آن را استامپ ، اسیداستین ، اسپری براش یا  اسپاتول کرد. می توان از آن در خیابان ها ، پاسیو ها ، استخرها ، پارک های موضوعی ، پارکینگ ، رمپ ها ، پیاده روها ، رستوران ها چه در بیرون و چه در داخل استفاده کرد. از بتن موجود می توان با استفاده از مدلهای مختلف قالبها طرح ایجاد کرد.

لایه ای با ضخامت چند میلیمتر

لایه ای با ضخامت چند میلیمتر

بیشتر سیستم های امروزی رزین های پلیمری را با سیمان ، شن و ماسه و سایر مواد افزودنی برای بهبود عملکرد ، مقاومت در برابر سایش و کیفیت های زیبایی ترکیب می کنند. پوشش های اصلاح شده پلیمری می توانند در لایه هایی به اندازه کارت اعتباری نازک یا تا چند اینچ ضخامت و بدون لایه لایه یا خرابی اعمال شوند. آنها به خوبی به بتن موجود چسبیده و در مقابل صدمه در برابر نمک ، مواد شیمیایی ، قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش ، شرایط انجماد و ساییدگی مقاومت می کنند.در حالی که بیشتر انواع پوشش های پلیمری اصلاح شده مزایای عملکرد مشابهی دارند ، هر سیستم ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.

وضعیت کف موجود چیست؟

وضعیت کف موجود چیست؟

آیا بتن ترک های زیادی دارد یا سوراخ شده است؟ آیا سطح ازتراز اصلی خارج است؟ اگر چنین است ، یک ماده اصلاح کننده مانند زیر لایه یا روکش خود تراز را انتخاب کنید ، که می تواند با ضخامت چند میلیمتر یا بیشتر از آن استفاده شود.رطوبت بیش از حد در بستر بتونی نیز می تواند برای برخی از سیستم های روکش مشکل ایجاد کند ، به خصوص محصولاتی که توانایی بتن در تنفس یا آزاد کردن بخار رطوبت را در صورت لزوم محدود می کنند. آزمایش های ساده ای وجود دارد که می توانید میزان انتشار بخار رطوبت بتن را انجام دهید.

استفاده صحیح از امکانات

استفاده صحیح از امکانات

بهترین بتن ها با بهترین کیفیت هم میتواند دارای عیب و نقص هایی درقالب ترک ، تغییر رنگ ، ظهور حفره های کوچک و سایر نقص ها و تغییرات . درحالی که تعمیر بتن میتواند به رفع برخی از این نواقص کمک شایانی کند . خود تعمیرات بتن نیز دارای شرایط قابل توجهی است ، بنابر این جای تعجبی نیست که بسیاری از مالکان ساختمان ها  تنها راه حل برای تغییر و از بین بردن نواقص ساختمانه های با کفپوش بتنی را تخریب و از بین بردن میدانند در صورتی که با مشاوره صحیح و کارشناسی افراد متخصص میتوانند یک سطح کاملا یکپارچه ف زیبا و مدرن  یا کلاسیک داشته باشند. بنابر این توصیه میکنیم قبل از تخریب از اثر ساختمانی حتما بامتخصیصین این امر مشاوره کنید.

سطحی یکپارچه از زیبایی طبیعی

سطحی یکپارچه از زیبایی طبیعی

روکش بتونی تزئینی یااورلای یک راه حل عالی برای ترمیم و تقویت کف بتونی فرسوده ، آسیب دیده یا تغییر رنگ است. روکش ها را می توان روی سایر کفپوشها ، مانند کاشی وینیل یا چوب نیز اجرا کرد . بسته به نوع سیستم مورد استفاده ، اندازه پروژه و ظاهری که می خواهید برای دستیابی به آن داشته باشید ، ابزار و روش های کاربردی برای نصب روکش های سیمانی متفاوت خواهد بود.مهمترین مرحله در هنگام نصب هر سیستم لایه پوششی مبتنی بر سیمان ، آماده سازی سطح است. برای اطمینان از پیوند خوب ، باید بستر را تمیز کنید ، هر نوع پوشش موجود را حذف کرده و سپس  سطح آن را محکم و پایدار کنید. روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آن برای نمای بتن استفاده کنید .