ملات اجرایی

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

ملات اجرایی


مخلوط بتن عمودی برای پوشش مجدد دیوارها

بهترین مخلوط های عمودی را برای پوشش دهی یک دیوار بتنی کشف کنید

برخی از پیمانکارانی که در کار عمودی تخصص دارند، مخلوط های دیواری خود را بر اساس فرمول های آزمایش شده و واقعی ایجاد کرده اند. اما تعدادی از شرکت‌ها اکنون مخلوط‌های آماده و راحت و آماده را می‌فروشند که به سادگی در محل با آب مخلوط می‌شوند.

اکثر مخلوط های عمودی از ترکیبی از سیمان، سنگدانه های سبک وزن، پلیمرها و مواد افزودنی تشکیل شده اند. برخی نیز با فیبر تقویت شده اند. آنها را با یک میکسر پارویی یا ملات مخلوط می کنند و سپس با ماله دستی، شبیه به گچ، یا حتی با یک تفنگ شاتکریت، بسته به اندازه ناحیه ای که قرار است  سطح ترمیم شود، استفاده می شود. ضخامت برنامه می تواند از 6 میلیمتر تا 5 سانتیمتر یا بیشتر باشد، بسته به اینکه رویه با بافت کم عمق یا عمیق اجرا  شود.

مخلوط های عمودی به دلیل محتوای پلیمری بالایی که دارند، نیازی به عمل آوری ندارند. اکثر محصولات همچنین مقاوم در برابر آب هستند و تحت تأثیر شرایط یخ زدگی و ذوب قرار نمی گیرند و در اکثر آب و هواها اجازه استفاده در فضای باز را می دهند. معمولاً مخلوط ها در دو رنگ هستند: خاکستری یا سفید. اما بسیاری از تولیدکنندگان رنگ‌هایی را نیز می‌فروشند که می‌توان آن‌ها را با محصولاتشان مخلوط کرد تا تقریباً به هر رنگ دلخواه برسد.

ویژگی هایی که باید در مخلوط بتن عمودی جستجو کنید

ستون فقرات هر پروژه تمبر عمودی، ترکیب مواد اولیه پایه پودری عمودی  است. این مواد روکش های بسیار مهندسی شده ای هستند که می توانند در ضخامت های مختلف از 5 میلیمتر تا 5 سانتیمتر یا بیشتر اعمال شوند و برای ساعت ها انعطاف پذیر می مانند تا امکان مهر زنی و کنده کاری را فراهم کنند.

مهم‌ترین ویژگی هنگام انتخاب یک ترکیب مهر عمودی، کارپذیری است. 

فاکتور کلیدی دیگراین است که چگونه مواد به دیوار می چسبند. باید خواص تیکسوتروپیک از خود نشان دهد. شما باید بتوانید محصول را بدون افتادگی یا افتادن روی دیوار پرتاب کنید، اما باید انعطاف پذیری داشته باشد. ما می‌خواهم وقتی با آن کار می‌کنید، این مواد مانند کره، خامه‌ای و راحت تراشیده شوند.»

کیت های تبدیل Tru Pac از ترکیبی از اجزای سبک وزن، اصلاح کننده های جریان با برد وسیع و مواد سیمانی اختصاصی برای تولید بتن عمودی استفاده می کنند که رطوبت و کارایی خود را در کاربردهای پوششی از نازک تا ضخیم حفظ می کند.

نحوه اعمال مخلوط مهرهای عمودی

استفاده صحیح از مخلوط تمبر برای دوام و موفقیت طولانی مدت بسیار مهم است. خبر خوب این است که میکس های تمبر عمودی مدرن بسیار آسوده هستند و کار کردن با آنها آسان است. همانطور که هنگام استفاده از روکش های تزئینی افقی، مهمترین جنبه یک زیرسازی ثابت، تمیز و به خوبی آماده شده است.  کاربرد واقعی بسیار ساده است و شامل ماله کشی بر روی زیر سازی با ضخامت دلخواه است. پس از استفاده از مواد، مهر زنی، بافت یا حکاکی با دست انجام می شود تا بسته به ظاهر مورد نظر، مواد مانند سنگ لاشه ، سنگ مالن یا چوب به نظر برسد. پس از سفت شدن مواد، رنگ آمیزی انجام می شود. این شامل اعمال لکه های مختلف است، با استفاده از سمپاش، پارچه یا برس رنگ و رنگ های پایه شیمیایی. در بیشتر موارد، رنگ ها در چندین کاربرد متفاوت زاویه نور برای دستیابی به بیشترین واقع گرایی استفاده می شوند.


دسته‌بندی