قالب ها


قالب های بتن استامپ(دکوتن) را میتوان بار ها و بارها استفاده کرد بطوری که الگوهای تولید شده بوسیله ما تا 7000 متر مربع یا یک سال گارانتی تعویض رایگان و همچنین تا 30000 متر مربع قابل مصرف و کاربررد میباشند.
این قالب ها از حنس پلیمر سخت اما انعطاف پذیر بوده و امکان تولید در طرح ها و اندازه های متعدد و مختلف را دارا هستند.قالب های دکوتن به صورت پازل های طراحی شده تولید میشوند که امکان مشخص بودن خطوط انقطاعی را حذف و به بیننده ظاهری کاملا طبیعی و منحصر به فرد را بدهند.

طرح ها و الگو های دکوتن را در زیر به صورت طبقه بندی شده و مجزا مشاهده میکنید که با توجه به عرض کار موارد مصرف شهری ، باغی یا خانگی میتوانید نیاز خود را برآورده نمایید.

توجه به استاندارد های استفاده از نوع سنگ با توجه به محیط مصرف بسیار مهم و غیر قابل چشم پوشی است.حتما توجه داشته باشید که نوع منطقه آب هوایی ، میزان آلودگی های سطحی ، نور منطقه و خورشید، میزان ترافیک و بسیاری از موارد دیگر در انتخاب نوع الگو تاثیر گذار خواهد بود ، پس توصیه میکنیم قبل از خرید حتما با پیمانکاران باتجربه و یا واحد فنی مجوعه بهداد مشاوره کرده و راهنمایی بگیرید.


قالب های حاشیه ها و کناره

قالب های حاشیه ها و کناره

برای اجرای قطعه بندی تایل های بتنی همیشه به نیروی کار گران تر و زمان اجرای طولانی تر نیازمند هستیم.الگوهای متنوع حاشیه و کناره بهداد این تنوع و سادگی اجرا را به شما هدیه میکند. با استفاده از الگوهای حاشیه مورد نظر در قطعه بندی و نیز عدم نمایش درزهای اجرایی میتوانید زیبایی اجرای خود را بیشتر و بهتر ب...
قالب سنگ شکسته تصادفی

قالب سنگ شکسته تصادفی

​​​​سنگ یک ماده طبیعی با زیبایی ذاتی است. برای هزاران سال، سنگ فرش و مصالح ساختمانی استاندارد بوده است. در حالی که جذابیت کلاسیک آن هنوز در دوران مدرن وجود دارد، هزینه ها و محدودیت ها یک عامل بازدارنده هستند. بافت های سنگی برای بتن استامپ هزینه های نیروی کار را کاهش می دهد و کنترل خلاقانه و یکنواختی...
قالب های فلسی(پولکی)

قالب های فلسی(پولکی)

استفاده از الگوهای پولکی و منحنی آجر و کاشی سالیان طولانی است که طراحی محیط های شهری و مسیر های تردد مورد نظر معماران است.یکی از سختی های اجرای کاشی به روش پولکی برش و زمان اجرای این طرح ها میباشد. استفاده از طرح های آماده قالب های فلسی یا پولکی بتن استامپ بهداد کار و معماری محوطه را برای شما آسان ک...
قالب های آجری

قالب های آجری

 آجر و کاشی های رسی پوشش های کلاسیک و جذاب برای کف داخلی و خارجی هستند. با این حال ، این مواد سنتی دارای چند کاستی عمده هستند. الگوهای آجر و کاشی در معرض رسوبات محیطی و رطوبت سطحی آسیب پذیر هستند. بتن استامپ سازگارتر است و در برابر رسوب مواد مقاومت می کند.
فلسی (پولکی)

فلسی (پولکی)

الگوی فلسی از طرح های قدیمی ئر کشورهای ایتالیا و یونان ایده گرفته شده و زیبایی اجرای سنگ فرش های هندسی را صد چندان کرده است بیشتر استفاده در استامپ بتن طرح های فلسی یا پولکی است این طرح ها انعطاف بسیار در زمان اجرا دارد و دوار بود آنها شکلی روحانی به سیستم اجرایی شما خواهد داد و نیز در مدرنیته نیز ج...
الگوی چوب و الوار

الگوی چوب و الوار

ایده استفاده از چوب در بالکن ها و پاسیو ها شاید دست نیافتنی به نظر میرسید و علت آن قیمت بالای مصالح و اجرای آن و نیز نگهداری محصول بود ، اما اکنون با استفاده از قالب های دارای الگوی چوب میتوانید در مسیر های مختلف باابعاد متفاوت از زیبای آن بهره مند شوید.